Witam, witam :D
Zacznę od tego iż miałam ciężki tydzień :D U docenta było w porządku, ale jeszcze nie ściągamy aparatu z nogi. :( Jeszcze 2 tyg. i kończymy kręcić śruby, do wydłużania. A potem docent zmieni i przeguby i będziemy prostować stopę. :) No i obym wróciła do szkoły jeszcze w tym roku szkolnym. :) Dostałam od docenta takiego mega buziaka :D Wczorajszy dzień totalnie mnie wykończył :D Pisałam 2 egzaminy próbne z j. polskiego i matematyki :) Polak był łatwy, myślę, że większość mam dobrze zadań, a matma .. Jak zobaczyłam zadania to się przeraziłam, ale na spokoju pisałam i zdobyłam 100 % punktów. :D Woooow :D Sama w to nie wierzę, fakt, że z matmy jestem dobra, ale jakoś tam za bardzo w siebie nie wierzę :(. Egzamin z przedmiotów przyrodniczych i historii piszę we wtorek :) Dzisiejszy ranek, tto była masakra. Chodzi oczywiście o deszcz –.- Ale już słonko wychodzi. Juluś moja u lekarza jest, a potem wpadnie do mnie :D Jest ,cieszę się :) ♥ Jest taka słodziutka, ma 4 latka :D Strasznie ją kocham ♥
Ja już planuję sylwester z Olą ♥ Mam nadzieję, że wszystko się uda. :D A wy macie jakieś plany ? :D
Wstawiam kilka zdjęć ( obiecałam) :D
Resztę wstawię później :D Pa :*