piątek, 9 grudnia 2011

Szczęśliwa ♥

Witam, witam :D

Zacznę od tego iż miałam ciężki tydzień :D U docenta było w porządku, ale jeszcze nie ściągamy aparatu z nogi. :( Jeszcze 2 tyg. i kończymy kręcić śruby, do wydłużania. A potem docent zmieni i przeguby i będziemy prostować stopę. :) No i obym wróciła do szkoły jeszcze w tym roku szkolnym. :) Dostałam od docenta takiego mega buziaka :D Wczorajszy dzień totalnie mnie wykończył :D Pisałam 2 egzaminy próbne z j. polskiego i matematyki :) Polak był łatwy, myślę, że większość mam dobrze zadań, a matma .. Jak zobaczyłam zadania to się przeraziłam, ale na spokoju pisałam i zdobyłam 100 % punktów. :D Woooow :D Sama w to nie wierzę, fakt, że z matmy jestem dobra, ale jakoś tam za bardzo w siebie nie wierzę :(. Egzamin z przedmiotów przyrodniczych i historii piszę we wtorek :) Dzisiejszy ranek, tto była masakra. Chodzi oczywiście o deszcz –.- Ale już słonko wychodzi. Juluś moja u lekarza jest, a potem wpadnie  do mnie :D Jest ,cieszę się :) ♥ Jest taka słodziutka, ma 4 latka :D Strasznie ją kocham ♥

 P1050922

Ja już planuję sylwester z Olą ♥ Mam nadzieję, że wszystko się uda. :D A wy macie jakieś plany ? :D

Wstawiam kilka zdjęć ( obiecałam) :D

P1050758P1000286

 

P1000393P1000457

Resztę wstawię później :D Pa  :*

224402

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Miesiączka to chyba prezent od szatana :D -.-

Dzień doberek, a raczej już dobry wieczór ^^ :D

Niedzielę spędziłam w bardzo miłym towarzystwie ,otóż przyjechał w odwiedziny Złotów, czyli Gośka, Łukasz, ciocia Hela i wujek Gienio :D Także niedzielę zaliczam do udanych :) Dzisiaj miałam matmę i geografię  i też jest okej. Nie mogę doczekać się środy, ponieważ mam wizytę u mojego kochanego docenta. :D  P1000312Dzisiaj dużo czasu spędziłam z moim aparatem i sądzę, że niektóre zdjęcie wyszły naprawdę świetnie. Jeżeli będziecie chcieli to kilka opublikuję. Chciałabym Wam coś pokazać :D Obejrzyjcie filmik i piszcie co o tym sądzicie, dla mnie to takie słodkie :) I ta dziewczynka takaP1000318 słodziutka . Zgubiłam kryształ od pierścionka :( Wielka szkoda .., ale cóż przeżyję :) Jutro mam o 11:00 biologię ,później o historię o 13:00 no i po 14:00 fizyka :D A potem przyjdzie do mnie Natalia, żeby zrobić prezentację z geografii, ponieważ ona nie ma programu :) A jak Wam minął poniedziałek ? :) Mam nadzieję, że równie miło jak mi :)

 

 

 

Czy wiesz, że pierwsza łza z prawego oka = płacz radości , pierwsza łza z lewego oka = łza bólu ?

sobota, 3 grudnia 2011

Kocham Cię Soboto ♥

Ten dzień mogę dodać do jak najbardziej udanych :) Cuuuuuuuudowna wręcz sobota. Moje dwa skarby dzisiaj do mnie wpadły. Było zabawnie i zajebiście. Z resztą jak zwykle z nimi. Ha ha ha :D Oj Justyś coś czuję ,że moja choroba psychiczna przechodzi na Cb. Przyniosła mi książkę : “Zapomniałam, że Cię kocham”.  Więc zabieram się do czytanka ,a Tobie życzę miłych wieczorów z moją najukochańszą  książką. :D Nagadałyśy się trochę. Kazała mi jeść obiad :D Nie mogłam już zmieścić, ale zjadłam. Wszystko przez Justynę Ola, mój Olisiek ,jak zwykle wyglądał dziś cudownie Jak ją widzę to od razu humorek się poprawia :D Więc nie widziałyśmy się z dobre 2 tygodnie :D Miałyśmy sobie dużo do opowiadania. Coś czuję ,że to i tak za mało :D Posiedziała sobie u mnie długo i bardzo dobrze :D Oglądałyśmy “Zakonnica” i wjadałyśmy mandarynki :D Ola twierdzi, że się odchudza (choć to i tak chudzina ) i nie jadła wafelków :D A niech żałuje :) Ale ogólnie to muliłam, masakrycznie, przynajmniej Ola miała ubaw :D Ja też, bo co na nią spojrzałam to śmiech :D Chcę już do Was wrócić i do szkoły, klasy :( Tęsknie :* Ale na gwiazdkę się widzimy, musimy ! Obym była zdrowa. Jutro do babci, więc nie wiem czy dam radę się odezwać. Będę  musiała jutro powtarzać na poniedziałek jak wrócę , sprawdzić zadania domowe, także szansa, że wpadnę jest mała :( Ale się postaram :) My już z Olą planujemy sobie sylwester :D Mam nadzieję, że palny się powiodą, a jeżeli tak, to ten sylwester zaliczę do najcudowniejszych :) Dzisiaj oglądam “The Voice of Poland” :D Wy też to oglądacie ? :) Jutro pobudka :D Polacy do dzieła ! :D Liczę na Was :D A jak Wam minęła sobota ? :)

212432                                  To ja potrzebuję lekarstw :D Chociaż nie chcę się z tego wyleczyć :D 

                                                            Kocham GrubSona


Jak kobieta widzi, że ktoś jest smutny, to nie mówi mu nigdy "jesteś smutny". Tak głupio postępuje tylko mężczyzna. Kobieta udaje, że wcale nie widzi smutku - i jest weselsza, milsza, piękniejsza niż zwykle. Wtedy smutek mija.. :)